Please ensure Javascript is enabled for purposes of website accessibility

פאבלה מתחם כדורגל ברמה אירופאית

  אימוני כדורגל לילדים

  משמעות אימוני כדורגל לילדים

  הכדורגל הוא ספורט קבוצתי ותחרותי ובדיוק בגלל זה, ילדים שמשחקים כדורגל רוצים להצליח ולהצטיין בכך – גם אם רק כדי לשחק עם החברים בהפסקה. לשם כך נועדו אימוני כדורגל לילדים, במהלכם הילדים זוכים להתאמן ולשפר את היכולות שלהם באופן משמעותי במסגרת קבוצתית או אישית. בהמשך נסביר מהן התועלות של אימונים לילדים ונפרט גם על התועלות של בית הספר לכדורגל של פאבלה.

  התועלת של אימוני כדורגל לילדים

  בין אם הילד שלכם מפלס את דרכו אל נבחרת ישראל בכדורגל או פשוט נהנה מהמשחק בהפסקות בבית הספר, אין ספק שאימון כדורגל לילדים מותאם יוכל לתרום לו הן על המגרש והן בעולם שבחוץ. לפניכם התועלות העיקריות של אימונים בכדורגל לילדים:

  • שיפור יכולות – אמנם במשחק הכדורגל התחרות היא בין שתי קבוצות, אבל ילדים נוטים להתחרות גם בינם לבין עצמם ולכן, ילד עם יכולות גבוהות יוכל לשחק בביטחון בכל מסגרת שהיא.
  • התנהלות בקבוצה – היות שמדובר על ספורט קבוצתי, שחקני הכדורגל לומדים מהר מאוד איך עליהם להתנהל בתוך קבוצה. כך הילדים מקבלים שיעור חשוב לחיים של מיומנויות חברתיות, התנהלות של פרט בתוך קבוצה וקבלת הסמכות ושיקול הדעת של המאמן.
  • משמעת עצמית – כל ספורט תחרותי דורש מהמתאמנים בו משמעת עצמית, על מנת שיממשו את הפוטנציאל שלהם. אימוני כדורגל סדירים יאלצו את הילד להקפיד על תזונה נכונה, שעות שינה, עמידה בזמנים, התמדה ועוד.

  אימוני כדורגל לילדים של פאבלה

  רבים מכירים את מגרשי הכדורגל המושקעים של פאבלה. אבל מה שלא כולם יודעים הוא, שיש לנו גם בית ספר לכדורגל, המיועד לבנים ולבנות בגילאי 5-12. בבית הספר לכדורגל שלנו, אנו מציעים לילדים אימונים קבוצתיים או אישיים בשפה העברית או הערבית בשיטת TOP PLAYER האירופאית, שמביאה את המתאמנים לרמה גבוהה במיוחד. אימוני כדורגל לילדים אצלנו מועברים על ידי נבחרת מנצחת של מאמנים בעלי יכולות מקצועיות גבוהות וגישה מתאימה לילדים בגילאים אלו. כמו כן, אנו עובדים בשיתוף פעולה מלא עם מכבי חיפה, והשחקנים המובילים יוכלו לעבור לקבוצות הליגה של המועדון.

  תוכנית אימונים כדורגל לילדים פאבלה

  תוכנית אימונים כדורגל לילדים ולנוער

  בשביל מה צריך תוכנית אימונים כדורגל לילדים ומהם היתרונות שלה? כאן ניתן תשובות קונקרטיות לשאלות אלו, תוך שימת דגש על היתרונות של תוכניות אלו באופן ספציפי לילדים ושל התוכניות של פאבלה.

   

  תוכנית אימונים כדורגל לילדים – יתרונות

  הרבה מאוד ילדים וילדות אוהבים לשחק כדורגל בהפסקות בבית הספר, בחוגים וסתם עם החברים אחר הצהריים. לפניכם רשימת היתרונות העיקריים של הצטרפות לתוכנית אימונים לילדות וילדים בכל הרמות:

  • פעילות גופנית – אין ספק, שמשחק הכדורגל משפר את הכושר הגופני של השחקנים, גם אם הם לא מקפידים על אימונים מסודרים. אבל כאשר יש תוכנית אימון כדורגל לילדים מסודרת, קל הרבה יותר לשפר את כל האספקטים של הכושר הגופני.
  • פעילות מוחית – גם אם לעתים זה לא נראה כך מהצד, משחק הכדורגל הוא גם משחק מאוד אסטרטגי, הדורש מכל שחקן לתכנן היטב את המהלכים שלו כדי לנצח. תוכנית אימון מסודרת יכולה לתת לילדים את הכלים הדרושים להם לחשיבה אסטרטגית זו.
  • ביטחון עצמי – ילדים שאוהבים לשחק כדורגל, עוסקים בכך במשך שעות רבות בשבוע עם החברים שלהם ופעמים רבות הם חשים, שכך הם גם נמדדים בעיני החברים שלהם. תוכנית האימונים יכולה לסייע לילדים לשפר משמעותית את הביצועים שלהם וכתוצאה ישירה מכך – את הביטחון העצמי שלהם.
  • משמעת עצמית – כל ענף ספורט שאדם מחליט לקחת בו חלק, דורש משמעת עצמית גבוהה. היתרון של תוכנית אימונים בכדורגל בהקשר זה הוא, שכך יש מי שמלמד את הילד על החשיבות של משמעת עצמית זו ועל ההשלכות של אי עמידה בציפיות כהכנה מושלמת לעולם המבוגרים.

   

  מדוע כדאי לבחור בתוכנית אימוני כדורגל לילדים בפאבלה

  לאחר שהבנו את היתרונות העיקריים של תוכנית אימונים כדורגל לילדים, נקיים את החלק השני של ההבטחה ונסביר מהם היתרונות של פאבלה. אם כן, בפאבלה אנו מציעים אימונים בשיטת TOP PLAYER באמצעות צוות מאמנים בכירים, מקצועיים ומנוסים. בזכות המאמנים ובזכות היחס האישי, באפשרותנו להתאים את תוכנית האימונים לגיל הילד ולרמת המשחק שלו – ולעזור לו לחזק את החוזקות שלו ולשפר את החולשות שלו.

   

   

  אימוני כדורגל לילדים במועדון פאבלה

   

  שאלות תשובות

  איך אימוני כדורגל לילדים מסייעים להתפתחותם?

  מעבר להתפתחות מקצועית ושיפור יכולות טכניקה ומיומנות משחק, התרומה של אימוני כדורגל לילדים באה לידי ביטוי גם בהגברת הביטחון העצמי של הילדים, פיתוח משמעת עצמית, התמדה, עמידה בזמנים, מלמדת אותם כיצד להתנהל בקבוצה ועוד.

  מה הם היתרונות של אימונים אישיים בכדורגל?

  הרעיון שמאחורי אימונים אישיים בכדורגל הוא התאמת של האימון לצרכים האישיים של השחקן תוך קבלת יחס אישי מצד המאמן. שני סוגים נפוצים של אימונים אישיים בכדורגל הם אימון טכניקה אשר מתמקד על שיפור מיומנויות כגון שליטה בכדור, הטיות גוף, שיפור בעיטות, ואימון המבוסס על עמדה על המגרש שמתמקד בשיפור ביצועי השחקן בהתאם לתפקידו במגרש.

  מדוע לבחור באימוני כדורגל לילדים בפאבלה?

  מתחם הכדורגל של פאבלה מציע אימוני כדורגל לילדים קבוצתיים ואישיים בשיטת TOP PLAYER שיטה חדשנית וייחודית ברמה הגבוהה ביותר, המועברים על ידי המאמנים המקצועיים של בית הספר. בנוסף, בית הספר עורך תוכנית אימונים המותאמת לילד בהתאם לגילו ולצרכיו.

  ליצירת קשר

  תשאירו פרטים ונחזור אליכם בהקדם


   מידע נוסף בנושא

   אימונים אישיים בכדורגל

   מעניין אותך אימוני כדורגל אישיים? הגעת למקום הנכון!

   אם אתם מתעניינים לגבי אימונים אישיים בכדורגל, כדאי שתמשיכו לקרוא! כאן נסביר על הסוגים האפשריים השונים של האימונים ועל גישת האימונים של פאבלה.

    

   אימונים אישיים בכדורגל – סוגים

   הרעיון המרכזי שעומד מאחורי אימוני כדורגל אישיים הוא התאמה של האימון לצורך האישי של המתאמן, תוך מתן יחס אישי של המאמן. היות שכך, חשוב לדעת אילו סוגים של אימונים אישיים יש בכדורגל. זאת, על מנת שתוכלו לקבל את האימון המתאים לכם ביותר. לפניכם רשימת הסוגים:

   • טכניקה – במהלך אימונים עם התמקדות על הטכניקה, העבודה תהיה על שיפור הבעיטות השונות, שיפור העבודה בשתי הרגליים, הטיות גוף והטעיות, עבודה על השליטה בכדור ועוד.
   • עמדה על המגרש – יש שלב, שבו שחקן יודע איזו עמדה במגרש הכי מתאימה לו, ובהחלט ניתן להתאמן במסגרת של אימונים אישיים בהתאם לעמדה של השחקן. כך ניתן לקבל את הכלים הדרושים לשיפור הביצועים האישיים, ובהתאם לתפקיד של השחקן על המגרש.
   • אימונים לילדים – אין ספק שגם ילדים רבים זקוקים לאימונים אישיים, במטרה לשפר את יכולותיהם – ולאפשר להם למצות את הפוטנציאל שלהם כשחקני כדורגל.
   • שילוב – ניתן להירשם לאימונים אישיים, המשלבים בתוכם את כל האפשרויות הרשומות לעיל ובמהלכם להתמקצע באופן מלא. כמו כן, ניתן גם לבקש להתמקד בדברים ספציפיים שלכם. מה שחשוב הוא למצוא את המאמן המתאים ביותר, שיוכל לתת לכם את המענה הרצוי לכם.

   אימונים אישיים בכדורגל בפאבלה

   אם אתם מחפשים אימונים אישיים בכדורגל אתם צריכים, בראש ובראשונה, לחפש מאמן טוב! אנחנו בפאבלה, עובדים עם מיטב המאמנים, שמתמחים בשיטת TOP PLAYER האירופאית – ומשתמשים בטכניקות ובטכנולוגיות של שיטה זו, המובילה לאיכות אימוני כדורגל אישיים ברמה אירופאית. צוות המאמנים שלנו מאמן הן ילדים והן מבוגרים, ומסוגל לאמן כל מתאמן בהתאם לצרכיו ובהתאמה אישית. האימונים עצמם מתקיימים במגרשי פאבלה, שעומדים בתקן פיפ"א, על מנת שהמתאמן יוכל להרגיש את העוצמה האמיתית של מגרש הכדורגל. לנעלי המתאמנים בשיטת TOP PLAYER מוצמדים צ'יפים, שמודדים את הביצועים של המתאמן. בסוף האימון מקבל המתאמן דו"ח של הביצועים שלו, כדי שיידע על מה לעבוד בהמשך.

   איך תורמים אימוני כדורגל אישיים לילדים?

   אם הילד שלכם ממש מוכשר בכדורגל ואתם רוצים שהוא יממש את הפוטנציאל שלו, או שהוא רוצה להשתפר בשביל לשפר את הסטטוס החברתי שלו, אימוני כדורגל אישיים לילדים הם בדיוק מה שהוא צריך! כאן נסביר על מה עובדים במהלך אימונים אלה ולמה כדאי לעשות אותם ב-פאבלה.

    

   תחומי עבודה של אימוני כדורגל אישיים לילדים

   לכולם ברור, שכל ילד הוא מיוחד וניתן לראות את זה בבירור כשהילדים משחקים כדורגל. בדיוק בגלל זה יש אימונים אישיים בכדורגל גם לילדים, שמתאימים באופן מדויק למה שהילד צריך. לפניכם הדברים העיקריים, עליהם ניתן לעבוד במהלך אימונים כאלה:

   • שיפור הטכניקה – משחק הכדורגל דורש מהשחקנים הרבה מאוד טכניקה, והעובדה שהיא קיימת לא מספיקה. צריך להמשיך ולעבוד עליה ולשכלל אותה באופן שוטף ועקבי. במהלך האימונים האישיים ניתן לעבוד על מיומנות בשתי הרגליים, תרגול מצבי הבעיטה השונים, טכניקות לשליטה בכדור על המגרש ובאוויר ועוד.
   • התאמה לעמדה – לכל שחקן כדורגל יש עמדה על המגרש, המגדירה את התפקיד שלו במשחק ומתאימה ליכולות שלו. אימון אישי בהתאם לעמדה מסוימת על המגרש תשפר משמעותית את הביצועים של הילד, ותעזור לו לבנות את היכולות הטכניות והאסטרטגיות שלו על המגרש.
   • התאמה אישית – ילדים שונים צריכים אימונים שונים, ועבודה על חיזוק היכולות הקיימות ושיפור היכולות הפוטנציאליות של הילד תעזור לו למצוא את דרכו אל תחושת ההצלחה על המגרש – כמו גם לשפר משמעותית את הביטחון העצמי שלו.

   אימונים אישיים לילדים של פאבלה

   אם כבר החלטתם להשקיע ולהתאים לילד שלכם אימוני כדורגל אישיים לילדים, למה שלא תשקיעו באימונים האישיים של פאבלה? אנחנו, בפאבלה, עובדים עם טובי המאמנים בשיטת TOP PLAYER. שיטה זו דוגלת בכך, שכל שחקן צריך לקבל יחס אישי ואת הכלים הדרושים לו כדי לשפר את היכולות שלו. בהתאם ליכולותיו אלה, ניתן להתאים את טכניקות האימון. כמו כן, האימונים האישיים מתקיימים במגרשי פאבלה, שהם מגרשים מושקעים ומתוחזקים היטב בתקן פיפ"א. כך הילד זוכה להרגיש כפי שמרגישים שחקני הכדורגל המקצועיים ולהכיר את המגרש כפי שהוא צריך להיות.

    

   אימון אישי בכדורגל לילדים

   אימון אישי בכדורגל לילדים הוא מהמסגרות הטובות ביותר שאתם יכולים להעניק לילד שלכם! בהמשך מאמר זה נסביר את הסיבות לכך וגם נמנה את היתרונות של האימונים האישיים לילדים בשיטת TOP PLAYER, הניתנים במגרשים של פאבלה בחיפה.

   היתרונות של אימון אישי בכדורגל לילדים

   ילדים רבים אוהבים לשחק כדורגל בשעות הפנאי שלהם, ומבקשים להצטרף לחוגי כדורגל בשעות אחר הצהריים – וכאלה יש בשפע. אז למה עדיף לרשום את הילד לאימון אישי בכדורגל לילדים במקום לחוג רגיל? לפניכם רשימת הסיבות העיקריות והנפוצות ביותר:

   • זמן אישי – הצורך בקבלת תשומת לב ויחס של אחד על אחד מדי פעם בפעם הוא צורך אנושי וטבעי. לצערנו, אנו חיים בעידן, בו רוב הילדים לא זוכים לזכות הזו בשל הצורך שלנו – המבוגרים, להספיק כמה שיותר בכמה שפחות זמן. האימונים האישיים מייצרים לילד זמן אישי קבוע עם מבוגר וכך הוא מקבל מענה על צורך זה.
   • סטטוס חברתי – בגילאים הצעירים היכולות של הילד בכדורגל מהוות סטטוס חברתי. זאת, מפני שמרבית המפגשים החברתיים, הן בזמן הלימודים והן אחר הצהריים, כוללים משחק כדורגל. היות שכך, שיפור היכולות של הילד ישפיע משמעותית על הסטטוס החברתי שלו.
   • ביטחון עצמי – איך שלא נסתכל על זה, כאשר ילד זוכה ליחס אישי מאדם מבוגר באופן קבוע והסטטוס החברתי שלו גבוה, הביטחון העצמי שלו גבוה וכך גם תחושת הערך העצמי שלו. זאת, מפני שהוא מקבל מהסביבה פידבק חיובי ואז הוא יכול גם לראות כך את עצמו.

   אימון כדורגל אישי

   אז נכון שכדורגל הוא משחק קבוצתי וכאשר מתאמנים במסגרת קבוצתית לא תמיד יש כוח לאימונים אישיים בנוסף אולם אימון כדורגל אישי יכול לסייע לכם לשפר יכולות ולבלות על פני חבריכם לקבוצה. במסגרת קבוצתית של 20-30 שחקנים קשה מאוד לייצר התקדמות מקצועית אישית. לרוב עובדים על משחק קבוצתי, מעט עבודה במשחקונים, הגבהות לרחבה, בעיטות לשער ועוד אולם העבודה אינה מספיקה ולרוב תהיה יותר בהקשר הטקטית, עמידה במגרש, תנועות, כושר, פיתוח סיבולת ועוד. אימונים אישיים במתחם האימונים של פאבלה בחיפה יסייע לכם לשפר משמעותית את סט היכולות הטכניות שלכם כשחקנים ומתאים גם לילדים ובני נוער.

   אימון כדורגל אישי – מתחם האימונים פאבלה בחיפה

   המתחם כולל 2 מגרשי כדורגל סינטטיים עם מערכת טפטפות לצינון המשטח ואפשרות אימון לאורך השנה כולה. במתחם חדר הלבשה גדולה וממוזג, מלתחות וכן בר עם שטח הצללה הצופה אל המגרש להורים הממתינים לילדיהם. מתחם האימונים נחשב לאחד המתחמים המפוארים בישראל לילדים ובני נוער והמתקדם בישראל מבחינת טכנולוגיה ושיטות אימון לצורך שיפור ביצועי שחקנים. במתחם בית ספר לכדורגל מגילאי 5 עד 14 המשתף פעולה באופן מלא עם מועדון הכדורגל מכבי חיפה. שחקנים בולטים יוכלו להצטרף לקבוצות הייעודיות במכבי חיפה בהתאם לגיל השחקן. מעבר לכך ניתן ליהנות מאימוני כדורגל אישיים לכל גיל.

   שיפור סט היכולות של השחקן

   אימון כדורגל אישי יסייע לכם או לילדיכם בשיפור סט היכולות הטכני. באימונים האישיים בפאבלה תזכו לתוכנית אימונים מותאמת אישית לצרכים של המתאמן וכוללת עבודה רבה עם הכדור. בין היותר תוכלו לפתח את השליטה בכדור, אחד על אחד, מסירות בשתי הרגליים, בעיטות מסוגים שונים, סיומת מול השער ועוד. מגיל 15 ומעלה ניתן יהיה לדעת כבר מה יהיה התפקיד המועדף על הנער ואת סט היכולות שלו ונבדוק התאמה לתפקיד מסוים. לאחר מכן יהיה אפשר לבנות תוכנית אימונים המתאימה לאותו תפקיד ספציפי. לדוגמה שחקני כנף ומגנים יעבדו על מהירות והגבהות, בעוד חלוצים יעבדו על נגיחות וסיומת מול השער, בלמים על תיקולים ונגיחות וקשרים בעיקר על מסירות, ניהול משחק ועוד. לפרטים נוספים צרו קשר באתר או בטלפון או הגיעו למקום.

   למה להתאמן אצלנו בפאבלה?

   אנו, ב-פאבלה, מציעים אימון אישי בכדורגל לילדים בשיטת TOP PLAYER על ידי מאמנים מקצועיים ומנוסים וכמובן – בעלי גישה לילדים. אימוני כדורגל אישיים לילדים מתקיימים במגרשים שלנו, שתוכננו באופן כזה, שיוכלו לתת לכל מתאמן להרגיש כיצד מרגישים השחקנים המקצועיים כשהם עולים על המגרש ולכן הם עומדים בתקן פיפ"א. כמו כן, מתוך רצון לשמור על בריאותו של הילד, התקנו קולרים בכל פינות המגרשים, על מנת שיוכל להקפיד לשתות מים צוננים. בנוסף, בשביל הורי המתאמנים, יש קפיטריה בה תוכלו להעביר את זמן האימון בנעימים.

   מאמרים נוספים בנושא

   מיתוג וקידום באינטרנט מיתוג וקידום באינטרנט